You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Grupas

Bērnudārzā GALAKTIKA pavisam kopā ir četras grupas, kuras ir nokomplektētas pēc vecuma principa. Katrai grupai ir noteiktas savas funkcijas un uzdevumi. Viena vecuma bērni daudz labāk uztver jaunas prasmes un zināšanas. Tādējādi palielinās komunikatīvā un izglītības procesa efektivitāte.

Katrā grupā ir divi pastāvīgie audzinātāji un viens asistents. Audzinātāji māca dzimto valodu, matemātiku, apkārtējās pasaules pamatus, literatūru un sociālās zināšanas. Angļu un latviešu valodas, mūziku, dejošanu un zīmēšanu māca skolotāji.

SILĪTES GRUPA

1 gads 7 mēneši – trīs gadi

Visiem darbiniekiem un vecākajiem bērniem mūsu mazākie bērni ir bērnudārza vismīļākie izglītojamie! Mēs cenšamies bērniem radīt atmosfēru, kas līdzinās mājas apstākļiem – gan panēsājam uz rokām, gan spēlējamies, gan barojam no karotītes, jo taču ir tik ļoti grūti atrauties no mammītes un pierast pie «citām tantēm».

JAUNĀKĀ GRUPA

Trīs līdz četri gadi

Trīs līdz četrus gadus veci bērni bērnudārzā iet jau otro gadu, te viņi jūtas jau kā pilnvērtīgi «ģimenes» locekļi. Viņi jau pietiekami daudz zina un prot, programmā tiek ieviesti jauni priekšmeti, kas palīdz iegūt jaunas zināšanas un prasmes. Katra priekšmeta ilgums nepārsniedz 20 minūtes.

VIDĒJĀ GRUPA

Četri līdz pieci gadi

Četrus un piecus gadus veci bērni savā starpā jau ir sadraudzējušies, uz bērnudārzu skrien, lai paspēlētos ar draugiem, nodarbībās uzzinātu daudz jauna un interesanta, interesanti pavadītu laiku. Šai vecuma grupai esam palielinājuši nodarbību ilgumu un intensitāti un sadalījuši bērnus divās apakšgrupās.

VECĀKĀ – SAGATAVOŠANAS GRUPA

Pieci līdz septiņi gadi

Piecgadnieki mācās pēc vecākās grupas programmas, bet sešgadnieki gatavojas skolai. Spēlējas un pastaigā dodas visi kopā, kā arī apvienojas dažādām spēlēm un aktivitātēm. Apmācību laikā bērni tiek sadalīti grupās, kas ļauj apmācīt katru bērnu gandrīz individuāli.

Reģistrējieties izmēģinājuma nedēļai

Nosūtīt