You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

MŪSU MISIJA

Mēs palīdzam Jums izaudzināt laimīgus cilvēkus.

Ciešā sadarbībā ar vecākiem un sabiedrību, ņemot vērā katra bērna individualitāti, rotaļājoties, vērojot, izzinot, atbalstot un radot labvēlīgus apstākļus veselīga, pašpārliecināta, neatkarīga, zinātkāra, drosmīga un brīva indivīda audzināšanai.

MŪSU MĒRĶIS

Mēs radām apstākļus, lai katrs bērns varētu izpaust savas spējas.

Mēs cenšamies izveidot atvērtu, uz sadarbību vērstu kopienu, kurā ikviens saprot savas lomas nozīmi un sniedz ieguldījumu labvēlīgu apstākļu nodrošināšanā bērna holistiskai attīstībai.

MŪSU VIDE

Galaktika ir komfortabla un ļoti labvēlīga vieta.

Galaktika ir komfortabla un ļoti labvēlīga vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šī ir vieta, uz kuru vēlaties doties katru rītu, kurā vēlaties palikt katru dienu, no kurienes jūs nevēlaties doties prom.

Savus trīs bērnus uzticēju šim bērnudārzam, mūsu mīļajām un atsaucīgajām audzinātājām. Katrai audzinātājai izsaku pateicību un sirsnīgu paldies par ieguldīto darbu!

Arina Giļazova

Brīnišķīgas audzinātājas

Mūsu pedagogi pret Jūsu bērniem izjūt mīlestību. Mūsu kredo ir pilnīgs garīgs komforts priekš mazā cilvēka un ne mazākā vardarbība pret viņu!

Ekskluzīva atrašanās vieta

Bērnudārzs «Galaktika» atrodas pašā Jūrmalas sirdī – Majoros. Divas reizes dienā cenšamies doties pastaigā gar pludmali. Iepazīstam pilsētu no Dubultiem līdz Dzintariem!

Plaša apmācības programma

Tie ir ne tikai pamata priekšmeti, bet arī mūzika, dejas, logopēds, sporta aktivitātes ar treneri un pat baseins! Mācām latviešu un angļu valodu. Mūsu bērnudārzā iegūtās zināšanas absolventiem palīdzēs ar vieglumu uzsākt skolas gaitas!