You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Kā iestāties

Lielāko daļu telefona zvanu saņemam no vecākiem, kuri par mums ir daudz dzirdējuši un jau ir nolēmuši par sava mazuļa bērnudārzu izvēlēties «Galaktiku». Bet jebkurā gadījumā, kā zināms, labāk vienreiz redzēt, nekā simts reizes dzirdēt.

Tāpēc iesakām piezvanīt vadītājai pa tālruni 29 256 483 un vienoties par tikšanos. Pie mums varat atnākt ar bērnu vai bez viņa – apskatīt grupiņu, satikt audzinātāju, uzdot interesējošos jautājumus.

Ja viss redzētais un dzirdētais Jūs apmierinās, vienosimies par datumu, kurā mazulis sāks apmeklēt bērnudārzu.

Izmēģinājuma nedēļa

Ja izlemsiet sūtīt savu lolojumu mūsu bērnudārzā, mēs abpusēji būsim ieinteresēti, lai viņš ātrāk pielāgotos. Tāpēc mēs Jums piedāvājam sekojošu algoritmu: piecas darba dienas, tas ir, vesela nedēļa, varat «pamēģināt», vai mūsu bērnudārzs ir piemērots Jūsu bērnam un Jums. Šajās dienās Jūs varat viņu atvest uz dažām stundām, pakāpeniski palielinot laiku, ko viņš pavada bērnudārzā.

Kas jādod mazulim līdzi:

Izglītības iestādē katram Izglītojamajam ir savs apģērbu grozs, pakaramais un vieta apaviem. Izglītojamajam nepieciešamais apģērbs un apavi:

 • «elpojoši» maiņas apavi (ieteicams bez melnas zoles, kas atstāj melnas svītras uz grīdas, jaunākās grupas Izglītojamajiem maiņas apavus ar lipekļu aizdarēm);
 • t-krekls ar īsām rokām;
 • 2 pāri apakšbikšu;
 • zeķubikses un zeķes;
 • jaka vai pulovers ar garām piedurknēm;
 • sporta bikses/džinsu bikses/ šorti/svārki;
 • pidžamma (tiek mainīta ik pēc 5 dienām);
 • vasarā pludmales cepure, pretiedegma krēms, peldbikses vai peldkostīms;
 • rudenī un pavasarī gumijas zābaki, lietusmētelis, 2 cimdu pāri;
 • ziemā siltās bikses, šalle, 2 dūraiņu pāri;
 • zobu birste un pasta (neaizmirst atjaunot);
 • personīgā matu suka;
 • silītes un jaunākākās grupas izglītojamajiem, ja nepieciešams, pamperi un mitrās higiēniskās salvetes.

Āra pastaigām ieteicams ērts apģērbs, kas netraucē aktīvi kustēties, ko viegli var izžāvēt un kuru drīkst nosmērēt. Izglītojamā apģēbu drīkst marķēt, lai to nepazaudētu vai nesajauktu ar cita drēbēm.

Nepieciešamie dokumenti

Lai uzņemtu bērnu bērnudārzā, Jums jāiesniedz sekojoši dokumenti:

 1. Vecāku iesniegums;
 2. Bērna dzimšanas apliecība;
 3. Vecāku pases;
 4. Medicīniskā karte no ģimenes ārsta;
 5. Bērna deklarētā dzīvesvieta.

Ja esat pārliecinājušies, ka izvēlējāties sev tīkamo bērnudārzu un bērns veiksmīgi adaptējas, pamatojoties uz šiem dokumentiem tiek sastādīts līgums, kuru paraksta abas puses.

Ja adaptācija ir noritējusi veiksmīgi un vēlaties pievienoties mūsu «ģimenei», piecu dienu laikā, sākot no pirmās uzturēšanās dienas bērnudārzā, ieskaitot «izmēģinājuma» dienas, tiek piemērots avansa maksājums par vienu mēnesi un vienreizēja iemaksa Izglītības iestādes attīstības un atjaunošanas fondā.

Maksājuma nosacījumi

Bērnudārzā «Galaktika» par katru nākamo mēnesi avansa maksājums tiek veikts līdz kārtējā mēneša beigām. Par pamatu maksājumam ir iestādes vadītāja izrakstīts rēķins, katra mēneša 20. datumā.

 1. Mēneša maksa par bērnudārza «Galaktika» pakalpojumiem ir 750 (septiņi simti piecdesmit) eiro. Ja Jums ir piešķirts līdzfinansējums privātā bērnudārza pakalpojumiem no pašvaldības, kurā esat deklarēts, līdzfinansējuma summa tiks norēķina no pamatsummas – septiņi simti piecdesmit eiro*.
 2. Uzņemot izglītojamo Izglītības iestādē, tiek veikta vienreizēja iemaksa Izglītības iestādes attīstības un atjaunošanas fondā – 750 (septiņi simti piecdesmit) eiro.
 3. Uzņemot izglītojamo Izglītības iestādē, samaksa par izglītojamā pirmo uzturēšanās mēnesi Izglītības iestādē un vienreizēja iemaksa Izglītības iestādes attīstības un atjaunošanas fondā tiek veikta piecu darba dienu laikā pēc līguma parakstīšanas.
 4. Maksājuma kavējums tiek uzskatīts par līguma pārkāpumu, un tas var būt par iemeslu līguma pārtraukšanai no Izglītības iestādes puses.
 5. Papildus nodarbības – sports ārpus bērnudārza, logopēds – tiek apmaksātas atsevišķi.
 6. Gadījumā, ja izglītojamais ir uzņemts Izglītības iestādē uz laiku, kas mazāks par 6 mēnešiem, vecāki tiek atbrīvoti no vienreizējās iemaksas Izglītības iestādes attīstības un atjaunošanas fondā, bet mēneša maksa tiek noteikta 850 (astoņi simti piecdesmit) eiro.
 7. Ja bērns slimības vai citu iemeslu dēļ nav apmeklējis bērnudārzu, pārrēķins netiek veikts.

*2023.g. – ikmēneša līdzfinansējuma summa eiro:

1,5-5 g.v. bērni 5-7 g.v. bērni Ēdināšana
Jūrmala 319,78 221,28 1,90/dienā
Rīga 328,54 252,48
Mārupe 345,00 320,00

Reģistrējieties izmēģinājuma nedēļai

Nosūtīt